Úklid hasičárny,čištění horního rybníka,vybavení družstva pracovními obleky,na které přispěl OÚ Tymákov.
Hašení kontejneru u kulturního domu,hašení domu p.Maříka
Vysekávání bolševníku u místních studen.
Nátěr vrat a dveří u dolní hasičárny,oprava střechy,prostřihávání stromů u KD,sekání sáňkové dráhy pro děti.
Dostali jsme dotace na vybavení požárního sportu od OÚ Tymákov,zakoupili jsme hadice,proudnice a helmy.
Obecní úřad Tymákov nám poskytl prostor na cvičení a tréninky za místní čističkou.
Provedli jsme údržbu hasičské Avie - nová kola,technická kontrola.
Založili jsme soutěžní družstvo,se kterým trénujeme 2x týdně.
Hlavní trenér Miloš Weinfurt nás hodně naučil,podpořil,pomohl a zároveň nás dovedl k pěkným výsledkům v požárním sportu.

2. 3. 2013 - Hasičská zábava v kulturním domě Tymákov

Po hasičském bále jsme začali s pravidelnými tréninky a údržbou hasičského auta,abychom byli připraveni na
závody v požárním útoku.
Jako každoročně jsme se ujali přípravy májky,jak pro děti tak pro dospělé.Děti se vyřádily formou sportovních her a bylo zajištěno i občerstvení.
Soutěž v požárním útoku jsme začali v Nezbavěticích,kde jsme 18.května obsadili 6.místo.
25.května nás obec Křenovy pozvala na přátelské hostování,a tak si zde naši hoši vyzkoušeli štafetu i požární útok.Akce se zdařila,lidé tady byli přívětiví,a proto jsme si to užili i s večerním programem.
15.června měly být závody ve Šťáhlavech,ale z důvodu zatopení oblasti se nekonaly.
21.června jsme vyrazili do Šťáhlavic,kde jsme skončili na 10.místě a v soutěži XXL dokonce na 3.místě.
4.místo nám přinesla soutěž ve Štěnovicích,ale jedno z nejlepších umístění jsme si dovezli z Chválenic,kde jsme úspěšně dosáhli 3.místo a zaslouženě dostali pohár.

Na popud dobrých výsledků se daly dohromady Tymákovské ženy a dnem 10.července 2013 začaly svůj první trénink.Pevně doufáme,že nám to vydrží a dosáhneme také úspěchů.
Našemu trenérovi Milošovi se 5.července narodil syn Josef,takže bylo co oslavovat,a proto jsme se sešli v hasičárně a vše jsme řádně zapili a zajedli. :D

Máme za sebou nějaké brigády a to obsekávání tratě na tréninky,čištění hořejšího rybníka,sekání bolševníku,zvelebování dolní hasičárny,apod.